ماکارونی رشته ای
دوشنبه , ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
خانه / ماکارونی 700 گرمی / توزیع عمده ماکارونی رشته ای ۷۰۰ گرمی

توزیع عمده ماکارونی رشته ای ۷۰۰ گرمی

توزیع عمده انواع ماکارونی رشته ای ۷۰۰ گرمی به سراسر کشور در حال حاضر توسط این شرکت امکان پذیر می باشد. انواع اسپاگتی در مدل های متنوع و با پایین ترین قیمت، به صورت عمده به فروش می رسند.

توزیع ماکارونی رشته ای 700 گرمی

مزایای ماکارونی رشته ای ۷۰۰ گرمی

متداول ترین و پرفروش ترین نوع ماکارونی رشته ای در حال حاضر ماکارونی های رشته ای ۷۰۰ گرمی می باشند. این نوع ماکارونی به صرفه ترین نوع بسته بندی ماکارونی رشته ای برای فروشنده و خریدار می باشد. در عمده فروشی ها کارتن های ۲۰ عددی اسپاگتی ۷۰۰ گرمی توزیع می گردند.

انواع ماکارونی رشته ای 700 گرمی

این مدل از اسپاگتی ها با قطرهای مختلف در بسته بندی های ۷۰۰ گرمی قرار گرفته و به بازار ارائه می گردند. البته در برخی از مواقع نیز اسپاگتی ها در بسته بندی های ۵۰۰ گرمی توزیع می شوند.

مزایای ماکارونی رشته ای 700 گرمی

مراکز توزیع ماکارونی در کشور

مراکز عمده فروشی و نوزیع انواع ماکارونی در نقاط مختلف کشور وجود دارند. این شرکت انواع مدل های ماکارونی را از کارخانه تحویل گرفته و به صورت عمده به فروش می رسانند. بیشترین حجم خرید و فروش ماکارونی در بازار تهران صورت می پذیرد و پس از آن شهر مشهد، یکی از بزرگترین مراکز خرید و فروش ماکارونی در ایران می باشد.

فروش عمده انواع اسپاگتی 700

بازار صادراتی ماکارونی رشته ای

ماکارونی رشته ای یا اسپاگتی بازار صادراتی مناسبی داشته و در صورت توجه مناسب به این حوزه می تواند بازار مناسبی را برای تولیدکنندگان ایرانی فراهم نماید. در حال حاضر یکی بیشترین حجم صادرات ماکارونی ایران به کشور آفربقای جنوبی می باشد که می توان در این زمینه بازار گسترده تری نیز برای خود در کشورهای دیگر فراهم کنیم.

توزیع عمده انواع ماکارونی رشته ای

انواع ماکارونی های رشته ای ۷۰۰ گرمی و ۵۰۰ گرمی و همچنین سایر انواع ماکارونی با قیمت کارخانه و به صورت مستقیم توسط شرکت ما به فروش می رسند و در سراسر کشور توزیع می گردند. جهت استعلام قیمت انواع ماکارونی و خرید آن ها با بهترین و مناسب ترین قیمت می توانید با ما تماس بگیرید و خریدی آسان و لذت بخش را تجربه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190496375
پست الکترونیکی: macaronico.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات ماکارونی رشته ای درشت

ماکارونی رشته ای یکی از بهترین غذا ها می باشد ، که وقتی گرم باشد و آن را مصرف کنید ، می تواند سرماخوردگی شما را درمان کند ماکارونی غذای مقوی است که شما برای آما