ماکارونی رشته ای
دوشنبه , ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
خانه / ماکارونی رشته ای / خرید انواع ماکارونی رشته ای فیبردار

خرید انواع ماکارونی رشته ای فیبردار

ماکارونی رشته ای فیبردار تولید شده از آرد و فیبر گندم می باشد و خرید انواع این محصول با قیمت مناسب از سایت های اینترنتی انجام می شود.
ماکارونی رشته ای فیبردار مرغوب ترین نوع ماکارونی است که خالی از ارزش غذایی نبوده است. این محصول از مواد خاصی تشکیل شده و دارای مواد مغذی و مقوی می باشد. میزان فیبر موجود در ماکارونی رشته ای حداقل ۵ درصد است و بهترین راه برای درمان بیماری های خاص می باشد.
خرید انواع ماکارونی رشته ای فیبردار از سایت های اینترنتی یا فروشگاه های سراسر کشور با قیمت مناسب انجام می شود و به صورت مستقیم در دسترس مشتریان قرار می گیرد.

ماکارونی رشته ای فیبردار

ماکارونی رشته ای فیبردار

آیا می دانید با میزان فیبری که در ماکارونی رشته ای فیبردار می باشد، برای درمان چه بیماری هایی مفید بوده است؟ ماکارونی فیبردار رشته ای بسیار مرغوب و مغذی است و برای درمان بسیاری از بیماری ها مفید بوده که عبارت اند از:

 • درمان بیماری یبوست
 • درمان بیماری بواسیر
 • بهترین گزینه برای جلوگیری از سرطان روده
 • کاهش دهنده چربی خون
 • کاهش دهنده وزن افراد

البته این نوع ماکارونی برای افرادی که می خواهند لاغر شوند و به تناسب اندام برسند بسیار مفید بوده است و عمده غذای گیاهخواران می باشد.
از مواد تشکیل دهنده ماکارونی رشته ای نوع فیبردار می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

 • آرد سمولینا
 • آب
 • بتاکاروتن
 • فیبر گندم

ماکارونی رشته ای فیبردار

ارزش غذایی ماکارونی فیبردار

ارزش غذایی ماکارونی فیبردار بسیار بالا بوده است و در جدول زیر هر ۱۰۰ گرم از ارزش غذایی این محصول بیان شده و شما می توانید نسبت به اطلاعات زیر بهترین انتخاب و خرید را داشته باشید.

ارزش تغذیه ای ماکارونی در هر ۱۰۰ گرم:
انرژی ۳۵۰ کیلو کالری
پروتئین ۷۴٫۱۰ گرم
کربوهیدرات ۱٫۴ گرم
چربی ۶٫۱۳ گرم
آهن ppm 0.25
نمک ۰٫۱ میلی گرم

ماکارونی رشته ای فیبردار

خرید ماکارونی رشته ای فیبردار

ماکارونی رشته ای فیبردار، بهترین گزینه در رژیم غذایی به شمار می رود که از میزان زیادی انرژی برخوردار بوده و بخش مهمی از آن را پروتئین تشکیل می دهد.
حال که اطلاعات جامعی در مورد ماکارونی فیبر دار کشف کرده اید، می توانید نسبت به خرید این محصول با اطمینان بیشتر اقدام کنید. خرید ماکارونی رشته ای فیبردار به دو صورت زیر در بازار کشور انجام می گیرد که عبارت اند از:

 • خرید اینترنتی ماکارونی فیبردار
 • خرید حضوری ماکارونی فیبردار

از سایت های معتبر ایرانی می توانید بهترین انواع ماکارونی را با قیمت مناسب و به صورت مستقیم خریداری کنید، فقط کافی است با کارشناسان فروش شبکه های مجازی در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190496375
پست الکترونیکی: macaronico.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات ماکارونی رشته ای درشت

ماکارونی رشته ای یکی از بهترین غذا ها می باشد ، که وقتی گرم باشد و آن را مصرف کنید ، می تواند سرماخوردگی شما را درمان کند ماکارونی غذای مقوی است که شما برای آما