ماکارونی رشته ای
دوشنبه , ۲۶ مهر ۱۴۰۰
خانه / ماکارونی رشته ای / عرضه کننده ماکارونی رشته ای فله به سراسر کشور

عرضه کننده ماکارونی رشته ای فله به سراسر کشور

عرضه کننده ماکارونی رشته ای فله ، انواع ماکارونی رشته ای اسپاگتی و ماکارونی فرمی را با قیمت مناسب و عالی به فروش می رساند. عرضه ماکارونی به صورت فله ای با توجه به عدم نیاز به بسته بندی موجب کاهش قیمت تمام شده ماکارونی و ایجاد صرفه اقتصادی برای مصرف کننده می شود.
از این رو تولید کنندگان ماکارونی در سراسر کشور، انواع ماکارونی فله ای را با ارزان ترین قیمت ارائه می کنند.

کارخانه تولید ماکارونی در وزن های متنوع

شرکت های تولیدی ماکارونی و پاستا در سراسر کشور، انواع ماکارونی درجه یک و مرغوب را با استفاده از آرد سمولینا و با بهره گیری از دستگاه خط تولید ماکارونی و تجهیزات پیشرفته تولید و ارائه می کنند.

کشور ایران به عنوان یکی از بزرگترین کشورهای تولید کننده ماکارونی در جهان دارای کارخانجات مختلف تولید ماکارونی در نقاط مختلف می باشد که انواع ماکارونی، ورمیشل و لازانیا را با برندهای مختلف تولید می نمایند.
به عنوان نمونه برخی از شرکت های تولید کننده ماکارونی در کشور، شرکت ماکارونی سمیرا، ماکارونی تک و ماکارونی مانا هستند. از جمله کارخانه ها و شهرهای مهم در صنعت تولید ماکارونی می توان به موارد اشاره کرد:

  • کارخانه ماکارونی تبریز
  • کارخانه ماکارونی شیراز
  • کارخانه ماکارونی مشهد
  • کارخانه ماکارونی اصفهان
  • کارخانه ماکارونی کرج
  • کارخانه ماکارونی زر ماکارون

همان طور که می دانید انواع ماکارونی رشته ای اسپاگتی توسط بزرگترین کارخانه تولید ماکارونی در ایران تا کوچکترین آن ها، در بسته بندی ها و وزن های متنوع در بازار ارائه می شوند.
معمولا ماکارونی های رشته ای ۴۰۰ گرمی و ۵۰۰ گرمی برای صادرات و ماکارونی رشته ای ۷۰۰ گرمی و ۹۰۰ گرمی برای فروش در بازارهای داخلی مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین خرید ماکارونی رشته ای فله ای نیز با قیمت مناسب امکان پذیر می باشد.

نمایندگی فروش ماکارونی عمده در بازار

ماکارونی به عنوان یک غذای مغذی و پرفایده، پس از تولید در کارخانه ها توسط نمایندگی ها و شرکت های پخش ماکارونی به صورت عمده در بازار عرضه می شوند و سپس از طریق سوپرماکت ها، هایپرمارکت ها و سایر فروشگاه های مواد غذایی در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند. همچنین مقدار قابل توجهی ماکارونی به کشورهای مختلف جهان صادر می گردند.

جهت خرید عمده انواع ماکارونی می توان به مراکز عمده فروشی ماکارونی در شهرهای بزرگ کشور مراجعه نموده و پس از استعلام قیمت هر یک کارتن ماکارونی و مقایسه قیمت ها و خدمات، به صورت عمده خرید خود را انجام داد.

عرضه کننده انواع ماکارونی به سراسر کشور

خرید و فروش ماکارونی به صورت عمده به روش های مختلفی امکان پذیر است. برخلاف نمایندگی های فروش ماکارونی در شهرهای مختلف که ماکارونی را برای یک منطقه خاص عرضه می کنند، شرکت های عرضه مستقیم ماکارونی و شرکت های اینترنتی فروش عمده ماکارونی، انواع ماکارونی فرمی و ماکارونی رشته ای اسپاگتی را با قیمت مناسب ارائه کرده و پس از ثبت سفارش، ماکارونی را در کوتاه ترین زمان ممکن به سراسر کشور و یا به مرزها برای فروش صادراتی ارسال می کنند.
به این ترتیب با توجه به فروش و عرضه مستقیم ماکارونی به قیمت کارخانه می توان ماکارونی ها را با مناسب ترین قیمت خریداری کرد.

فروش ماکارونی فله با ارزان ترین قیمت

در موارد متعددی پیش می آید که با توجه به میزان مصرف بالای مصرف ماکارونی در رستوران ها و محل های تهیه غذا، استفاده از ماکارونی های بسته بندی به صرفه نمی باشد.
خوشبختانه در حال حاضر امکان خرید ماکارونی به صورت فله ای برای رفع این مشکل وجود دارد و با توجه به عدم نیاز به سلفون و بسته بندی های مرسوم ۵۰۰ گرمی و یا ۷۰۰ گرمی موجب کاهش قیمت تمام شده ماکارونی می باشد.
خرید ماکارونی فله ای در معمولا مواردی که میزان خرید ماکارونی بیش از ۵ تن باشد امکان پذیر است و در این برای این منظور ماکارونی ها در کیسه های ۲۰ کیلویی و ۱۰ کیلویی ارائه می شوند. هرچند تقاضای ماکارونی فرمی فله بیشتر می باشد اما ماکارونی رشته ای را هم می توان به صورت فله خریداری نمود.

جهت استعلام قیمت ماکارونی رشته ای فله و نیز خرید انواع ماکارونی شکل دار فرمی و ماکارونی رشته ای به صورت فله ای و یا عمده با ارزان ترین قیمت می توانید با ما تماس گرفته و ماکارونی ها را به آسانی در هر نقطه از کشور که هستید خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190496375
پست الکترونیکی: macaronico.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات ماکارونی رشته ای درشت

ماکارونی رشته ای یکی از بهترین غذا ها می باشد ، که وقتی گرم باشد و آن را مصرف کنید ، می تواند سرماخوردگی شما را درمان کند ماکارونی غذای مقوی است که شما برای آما