صادرات انواع ماکارونی و اسپاگتی 200 گرمی به عراق

صادرات انواع ماکارونی مانا و اسپاگتی 200 گرمی به عراق از ایران انجام می شود و تقاضای بالایی نیز دارد. انواع ماکارونی فرمی، اسپاگتی و ورمیشل در بعضی شهرهای عراق تنها در وزن های بسته بندی 200 گرمی به فروش رسیده و مورد استفاده قرار می گیرند.

صادرات انواع ماکارونی اسپاگتی 200 گرمی به عراق

کارخانه تولید ماکارونی رشته ای 200 گرمی

ماکارونی رشته ای یا اسپاگتی با استفاده از مواد اولیه مختلف از جمله آرد با کیفیت بالا، بتاکاروتن، گلوتن و غیره تولید می گردد.
همان طور که می دانید معمولا ماکارونی های رشته ای در ایران در بسته بندی های با وزن های 500 و 700 گرمی و یا 400 گرمی تولید و عرضه می شوند. اما تنها بعضی از کارخانه های تولید کننده ماکارونی جهان در کشور امکان تولید اسپاگتی در وزن های مختلف از جمله 200 گرمی را دارند.

معمولا در هر کارتن 20 الی 30 بسته از ماکارونی ها قرار می گیرد و پس از بارگیری در وسیله حمل و نقل مناسب به مقصد مورد نظر ارسال می شود. تعداد بسته های موجود در هر کارتن نیز می تواند برای مناطق مختلف متفاوت بوده و متناسب با آن آماده شود.

کارخانه تولید ماکارونی رشته ای 200 گرمی در ایران

فروش عمده انواع ماکارونی صادراتی

انواع ماکارونی و اسپاگتی در ایران با قیمت و کیفیت مناسب تولید می گردد و در حجم های بالا به کشورهای مختلف صادرات می شود. برای ارسال ماکارونی صادراتی به مقاصد مختلف از روش های دریایی یا زمینی استفاده می شود که در این صورت ماکارونی ها داخل کانتینر و یا تریلی ترانزیتی بارگیری و ارسال می شوند.

فروش عمده انواع ماکارونی صادراتی ایرانی

به منظور خرید ماکارونی صادراتی می توان به نمایندگی های فروش کارخانجات تولید کننده ماکارونی و پاستا و یا دفاتر فروش شرکت های عرضه عمده ماکارونی در کشور مراجعه کرد.

صادرات ماکارونی از ایران معمولا در مقادیر بالا انجام می شود و در حال حاضر به کشورهای عراق، افغانستان، قزاقستان، عمان، امارات و غیره ارسال می شود. البته هنوز می توان بازارهای هدف صادرات ماکارونی و اسپاگتی ایرانی را گسترش داد و آن ها را به نقاط مختلف جهان ارسال نمود.

صادرات انواع ماکارونی 200 گرمی به عراق

 

با توجه تقاضای موجود برای محصولات مواد غذایی و ماکارونی با بسته بندی های 200 گرمی می توان این اجناس را به راحتی به مقصد مورد نظر ارسال کرد.
ماکارونی رشته ای دارای قطرهای مختلف 1.2 الی 1.8 میلی متر می باشد و سفارش خرید برای انواع اسپاگتی نازک و کلفت برای صادرات وجود دارد.

تنها بعضی از شرکت ها در ایران امکان تولید ورمیشل و ماکارونی های 200 گرمی را دارند. تهیه ماکارونی اسپاگتی در بسته بندی 200 گرمی نسبت به سایر موارد زمان و هزینه بسیار بالایی می برد و طبعتا قیمت آن نیز بیشتر می باشد و از قبل باید برای تهیه آن سفارش داد.

در هنگام خرید ماکارونی صادراتی علاوه بر قیمت باید به عوامل مختلفی از جمله، کیفیت ماکارونی، مدت زمان لازم برای تولید و تحویل بار و نحوه بسته بندی ماکارونی ها توجه کرد و تنها با درنظر گرفتن فاکتور قیمت، نمی توان برای تهیه ماکارونی صادراتی تصمیم گیری کرد.

قیمت عرضه ماکارونی اسپاگتی 200 گرمی

قیمت عرضه ماکارونی اسپاگتی 200 گرمی صادراتی

در حال حاضر امکان فروش انواع ماکارونی فرمی، اسپاگتی و ورمیشل با بهترین قیمت برای صادرات به کشورهای مختلف وجود دارد.
به منظور استعلام قیمت و خرید انواع ماکارونی و اسپاگتی 200 گرمی در قطرهای مختلف و با کیفیت عالی می توانید با ما تماس بگیرید و حتما ابتدا با توجه به حجم مورد نظر خود باید قرارداد بسته و سفارش خود را به صورت دقیق ثبت کنید تا ماکارونی ها در مدت زمان مناسب آماده و ارسال گردند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما